niedziela, 5 grudnia 2021

 
Nigdy nie
 

Akcja "Popieram ekspresówkę do Brzeska" jest inicjatywą obywatelska mająca pokazać władzom jak ważna jest dla mieszkańców południowo-wschodniej małopolski budowa drogi ekspresowej do Brzeska. Ze względu na brak odpowiedniej infrastruktury drogowej w południowo - wschodniej części Małopolski obserwujemy wolniejszy rozwój regionu w porównaniu z pozostałymi obszarami województwa.
Niniejsza strona jest efektem nieustannego ignorowania potrzeb mieszkańców małopolski południowo wschodniej przez lokalne władze. Od kilku kadencji wykorzystuje się temat budowy drogi ekspresowej do Brzeska jako element kampanii wyborczej i już na drugi dzień po wyborach temat ulega zapomnieniu, by odżyć przed następnymi wyborami.
W związku z tym faktem stworzyliśmy tę stronę w celu wywarcia presji na osobach mogących mieć wpływ na powstanie tej drogi. Chcemy pokazać jak ważna jest ta inwestycja dla mieszkańców gmin zlokalizowanych wzdłuż tej trasy. Zbierzmy wspólnie 50 tyś lub więcej "polubień" tej strony i zmobilizujmy do działań wszystkich, którzy są niezbędni do tego aby ta droga powstała jak najszybciej.

W najbliższym czasie podejmiemy więcej działań mających na celu promocję tej akcji