poniedziałek, 6 grudnia 2021

 
Nigdy nie
 
 
W związku z kolejnym wypadkiem śmiertelnym spowodowanym przez pijanego kierowcę postanowiliśmy przyłączyć się do do ogólnopolskich akcji związanych z podniesieniem bezpieczeństwa na naszych drogach.


Popieram ekspresówkę do Brzeska

Popieram ekspresówkę do Brzeska / arch


Uznaliśmy, że promując budowę drogi ekspresowej do Brzeska konieczne staje się promowanie także bezpiecznego korzystania z naszych dróg. Przede wszystkim należy wyeliminować osoby wsiadające za kierownicę po spożyciu alkoholu lub osoby posiadające zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych w związku z kierowaniem pojazdami pod wpływem alkoholu. Najwyższy czas zakończyć tolerowanie pijanych kierowców na polskich drogach.

Należy także zwrócić uwagę na bezpieczną jazdę. Każdy kto chce przyłaczyć się do tej szczytnej akcji i posiada własną stronę może na niej umieścić jeden z poniższych kodów:

<a href="http://www.popieramekspresowkedobrzeska.pl/news-Nie-jezdze-po-alkoholu-oraz-jezdze-bezpieczenie-z-Popieram-ekspresowke-do-Brzeska.html"><img alt="Nigdy nie jeżdżę po alkoholu i popieram ekspresówkę do Brzeska" src="http://www.popieramekspresowkedobrzeska.pl/images/ads/jezdze-bezpiecznie-ekspresowka-728x90.png"></a>

lub

<a href="http://www.popieramekspresowkedobrzeska.pl/news-Nie-jezdze-po-alkoholu-oraz-jezdze-bezpieczenie-z-Popieram-ekspresowke-do-Brzeska.html"><img alt="Jeżdżę bezpiecznie i popieram ekspresówkę do Brzeska" src="http://www.popieramekspresowkedobrzeska.pl/images/ads/jezdze-bezpiecznie-ekspresowka-728x90.png"></a>

 

Autor: jzelasko