piątek, 28 stycznia 2022

 
Nigdy nie
 
 
DK – 75 nie daje o sobie zapomnieć. Znowu doszło do groźnego wypadku, tym razem w Wielogłowach. W wyniku zderzenia czołowego, kobieta z ciężkimi obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Policja bada przyczyny wypadku.


Wypadek w Wielogłowach - 16 lipca 2017

Wypadek w Wielogłowach - 16 lipca 2017 / PSP Nowy Sącz


- W niedzielę (16 lipca) o godz. 2.07 otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu czołowym w Wielogłowach. Do zdarzenia zostały wysłane dwa zastępy JRG 1 w Nowym Sączu. W chwili przybycia na miejsce zastępów straży,  droga była całkowicie zablokowana, gdyż pojazdy oraz pozostałości po zdarzeniu blokowały  pasy ruchu. Jedna osoba poszkodowana znajdowała się w pojeździe, pozostałe wyszły o własnych siłach z samochodów – relacjonuje oficer dyżurny PSP w Nowym Sączu.

Samochodami podróżowały cztery osoby – w tym dwuletnie dziecko.  Wszyscy zostali zabrani do szpitala. Ciężkich obrażeń ciała doznała pasażerka Seata.

- 20- letni mieszkaniec powiatu limanowskiego kierujący samochodem marki Ford Mondeo z nieustalonych przyczyn na prostym odcinku drogi, zjechał na sąsiedni pas, doprowadzając do zderzenia czołowego z pojazdem marki Seat Altea, którym kierował 39-letni mieszkaniec Nowego Sącza – mówi oficer dyżurny KM Policji w Nowym Sączu.

Autor: rg

Źródło: http://sadeczanin.info/pod-paragrafem/dk-75-znow-niebezpieczna-powazny-wypadek-w-wieloglowach-kobieta-ciezko-ranna