piątek, 28 stycznia 2022

 
Nigdy nie
 
 
Jeszcze w listopadzie ubiegłego roku cała Sądecczyzna cieszyła się z miliardów zapisanych w Kontrakcie Terytorialnym jaki został podpisany z Rządem RP. W raz z licznymi inwestycjami jakie miały zostać wybudowane w ramach Kontraktu Terytorialnego znajdowały się zapisy dotyczące tzw Sądeczanki.


Popieram ekspresówkę do Brzeska

Popieram ekspresówkę do Brzeska / arch


Dziś mamy początek 2015 roku i niestety brak jakichkolwiek oznak przynajmniej prób rozpoczęcia prac nad tą kluczową inwestycją dla regionu sądeckiego oraz całej południowo wschodniej małopolski. Dlatego apelujemy, do wszystkich sympatyków akcji Popieram Ekspresówkę do Brzeska, wszystkich, którym na sercu leży powstanie tej jakże ważnej inwestycji całej Małopolski o poświęcenie 30 sekund na wypełnienie petycji w sprawie przyspieszenie prac na Sądeczanką. Aby to zrobić wystarczy wejść na prosty formularz znajdujący się pod adresem http://www.petycje.pl/petycja/11099/apel_w_sprawie_tworzenie_dokumentacje_dla_inwestycji_tzw_ssdeczanki.html   podać swój adres email oraz imię i nazwisko, a następnie potwierdzić swój adres email. Zazwyczaj wystarczy nie więcej niż 15 sekund !

Pokażmy Pani Premier Kopacz, pokażmy Pani Minister Marii Wasiak jak Małopolska i Sądecczyzna potrafi się zjednoczyć w słusznej sprawie. Niech połączy nas Sądeczanka !

Autor: jzelasko